1.5KE43CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE43CA/B
JLCPCB Part #
C3710735
Description
1.5kW 25.6A 36.8V 40.9V 59.3V TVS DO-201 Abolished Device ROHS