RT0603FRE07510KL
MFR.Part #
RT0603FRE07510KL
JLCPCB Part #
C863849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS