AC1210FR-07768KL
MFR.Part #
AC1210FR-07768KL
JLCPCB Part #
C4133235
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS