FMP200FBF52-6K34
MFR.Part #
FMP200FBF52-6K34
JLCPCB Part #
C1384289
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS