NCR2WSKR-73-2K7
MFR.Part #
NCR2WSKR-73-2K7
JLCPCB Part #
C19518239
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS