RT0603FRE0728KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603FRE0728KL
JLCPCB Part #
C863712
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS