FMP100FRF52-2R67
MFR.Part #
FMP100FRF52-2R67
JLCPCB Part #
C20160071
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS