RT0805BRD07820RL
MFR.Part #
RT0805BRD07820RL
JLCPCB Part #
C865664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS