SR1206JR-0751KL
MFR.Part #
SR1206JR-0751KL
JLCPCB Part #
C874036
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS