RT2512CKB0734K8L
MFR.Part #
RT2512CKB0734K8L
JLCPCB Part #
C4052325
Description
-55℃~+125℃ 34.8kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS