RT0603FRE0716KL
MFR.Part #
RT0603FRE0716KL
JLCPCB Part #
C863603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS