RC1218DK-076K19L
MFR.Part #
RC1218DK-076K19L
JLCPCB Part #
C4197773
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS