RSF-50GR-52-15R
MFR.Part #
RSF-50GR-52-15R
JLCPCB Part #
C1760106
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS