RT0603FRE07105RL
MFR.Part #
RT0603FRE07105RL
JLCPCB Part #
C863535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS