HHV1WSFT-73-13M3
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-13M3
JLCPCB Part #
C3461715
Description
-55℃~+155℃ 13.3MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS