RT0603FRD0766K5L
MFR.Part #
RT0603FRD0766K5L
JLCPCB Part #
C863492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS