MFP50SBBE52-6K18
MFR.Part #
MFP50SBBE52-6K18
JLCPCB Part #
C1393751
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS