MFP200BBD73-111K
MFR.Part #
MFP200BBD73-111K
JLCPCB Part #
C1408007
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS