RT0603FRD0762KL
MFR.Part #
RT0603FRD0762KL
JLCPCB Part #
C863488
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS