RT1206BRD07442KL
MFR.Part #
RT1206BRD07442KL
JLCPCB Part #
C870742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS