AA0805FR-07576KL
MFR.Part #
AA0805FR-07576KL
JLCPCB Part #
C2099540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS