RT0603FRD075K11L
MFR.Part #
RT0603FRD075K11L
JLCPCB Part #
C863482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS