MFP1WSBBE52-2K21
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-2K21
JLCPCB Part #
C1400287
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS