RC1218DK-079K53L
MFR.Part #
RC1218DK-079K53L
JLCPCB Part #
C1704223
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS