RT0603FRD07110RL
MFR.Part #
RT0603FRD07110RL
JLCPCB Part #
C863296
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS