MFR25SDRE52-4K3
MFR.Part #
MFR25SDRE52-4K3
JLCPCB Part #
C1748289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS