MF0204FRE52-43R2
MFR.Part #
MF0204FRE52-43R2
JLCPCB Part #
C1745049
Description
-55℃~+155℃ 400mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS