RT0603DRE075R1L
MFR.Part #
RT0603DRE075R1L
JLCPCB Part #
C863183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS