RSF1WSJT-52-240R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-240R
JLCPCB Part #
C1379265
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS