RC0100FR-0734KL
MFR.Part #
RC0100FR-0734KL
JLCPCB Part #
C850156
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS