RT0603DRE07576KL
MFR.Part #
RT0603DRE07576KL
JLCPCB Part #
C863164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS