RT0603DRE0751R1L
MFR.Part #
RT0603DRE0751R1L
JLCPCB Part #
C706098
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS