CFR100JT-52-6K8
MFR.Part #
CFR100JT-52-6K8
JLCPCB Part #
C1382768
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS