MFR-25FTF52-30R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-30R
JLCPCB Part #
C1372900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS