RT0603DRE0715R4L
MFR.Part #
RT0603DRE0715R4L
JLCPCB Part #
C2105417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS