MFR-50FTF52-82K5
MFR.Part #
MFR-50FTF52-82K5
JLCPCB Part #
C327318
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS