RT0603BRE0715R4L
MFR.Part #
RT0603BRE0715R4L
JLCPCB Part #
C861683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS