RT0603DRE0714K3L
MFR.Part #
RT0603DRE0714K3L
JLCPCB Part #
C706025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS