PT1206FR-7W0R732L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R732L
JLCPCB Part #
C5710542
Description
-55℃~+155℃ 0.732Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS