RT1206CRC0786R6L
MFR.Part #
RT1206CRC0786R6L
JLCPCB Part #
C1698317
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS