RT0603DRE07133RL
MFR.Part #
RT0603DRE07133RL
JLCPCB Part #
C2105354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS