RSF300JT-91-33K
MFR.Part #
RSF300JT-91-33K
JLCPCB Part #
C3488699
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS