RT0603DRD07133RL
MFR.Part #
RT0603DRD07133RL
JLCPCB Part #
C2101301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS