RT0603DRD079K31L
MFR.Part #
RT0603DRD079K31L
JLCPCB Part #
C862844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS