RC0402DR-07390KL
MFR.Part #
RC0402DR-07390KL
JLCPCB Part #
C2943536
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS