RT0603DRD07741RL
MFR.Part #
RT0603DRD07741RL
JLCPCB Part #
C862810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS