FMP200FBF52-5R6
MFR.Part #
FMP200FBF52-5R6
JLCPCB Part #
C1387453
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS