RT0603DRD07261RL
MFR.Part #
RT0603DRD07261RL
JLCPCB Part #
C2101137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS