FMP100JR-52-43R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100JR-52-43R
JLCPCB Part #
C1748280
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS