MF0204FRE52-11K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0204FRE52-11K8
JLCPCB Part #
C1745517
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS